Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7450 Ultra 5 135U256GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) WIN11 Pro ALUMINUM
Tootekood: VPWD0EFA
Pakkumised
1185,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | VPWD0EFA |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1185.00 |
| Max. hind | 1185.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-07 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib