Kasutatud sülearvuti Lenovo IDEAPAD 3 CB 15IJL6 Intel Celeron N4500, 8GB, 128GB eMMC, 15.6" 1920 x 1080, Chrome, Silver, US I Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo IDEAPAD 3 CB 15IJL6 Intel Celeron N4500, 8GB, 128GB eMMC, 15.6" 1920 x 1080, Chrome, Silver, US I Keyboard
Tootekood: 82N4003YMH
Eripakkumised
Pakkumised
176,22 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82N4003YMH |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Celeron |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Min. hind | 176.22 |
| Max. hind | 176.22 |
| Toode lisatud | 2026-02-07 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib