Kasutatud sülearvuti Lenovo IDEAPAD SLIM 3 14AHP10 Ryzen 7 8840HS, 8GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1200, No OS, Black, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo IDEAPAD SLIM 3 14AHP10 Ryzen 7 8840HS, 8GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1200, No OS, Black, NORDICS Keyboard
Tootekood: 83K90004GE
Pakkumised
629,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83K90004GE |
| Operatsioonisüsteem | Android |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 629.00 |
| Max. hind | 629.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-07 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib