Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD X1 NANO G1 Gen 1 i7 1180G7, 16GB, 512GB SSD, M.2, 13" 2160 x 1350, Windows 10 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD X1 NANO G1 Gen 1 i7 1180G7, 16GB, 512GB SSD, M.2, 13" 2160 x 1350, Windows 10 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Tootekood: 20UQS1TT0N-NOR
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20UQS1TT0N-NOR |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Bluetooth | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Toode lisatud | 2026-02-07 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib