Sülearvuti Lenovo THINKPAD T14 G5 Gen 5 Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, M.2, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Sülearvuti Lenovo THINKPAD T14 G5 Gen 5 Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, M.2, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Tootekood: 21MMSAPL01
Pakkumised
1135,00 € | |||
1175,72 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21MMSAPL01 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1135.00 |
| Max. hind | 1175.72 |
| Toode lisatud | 2026-02-07 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib