Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD P14S G4 Gen 4 Octal Ryzen 7 Pro 7840U, 16GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 1200 WUXGA, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD P14S G4 Gen 4 Octal Ryzen 7 Pro 7840U, 16GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 1200 WUXGA, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Tootekood: 21K50032MB
Eripakkumised
Pakkumised
1159,00 € | |||
1268,68 € −110,32 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21K50032MB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 7 Professional |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1159.00 |
| Max. hind | 1268.68 |
| Toode lisatud | 2026-02-07 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib