Kasutatud sülearvuti Lenovo SLIM 3 15AMN8 AMD Ryzen 5 7520U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 ARCTIC GRAY
Kasutatud sülearvuti Lenovo SLIM 3 15AMN8 AMD Ryzen 5 7520U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 ARCTIC GRAY
Tootekood: 82XQ00RSUS
Pakkumised
599,00 € +24,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82XQ00RSUS |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 599.00 |
| Max. hind | 599.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-07 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib