Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T14 G3 Gen 3 i5-1245U256GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) TOUCHSCREEN WIN11 Pro STORM GREY 0.70" thin, 3 lbs.
Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T14 G3 Gen 3 i5-1245U256GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) TOUCHSCREEN WIN11 Pro STORM GREY 0.70" thin, 3 lbs.
Tootekood: 203LET14G3i5G12DREF
Pakkumised
659,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 203LET14G3i5G12DREF |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 659.00 |
| Max. hind | 659.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-07 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib