Sülearvuti Lenovo ThinkPad T16 G4 Gen 4 Copilot+ Ryzen AI 7 PRO 350 512GB SSD, 16GB 16" WUXGA (1920x1200) IPS WIN11 Pro IR BLACK
Sülearvuti Lenovo ThinkPad T16 G4 Gen 4 Copilot+ Ryzen AI 7 PRO 350 512GB SSD, 16GB 16" WUXGA (1920x1200) IPS WIN11 Pro IR BLACK
Tootekood: 21QN005XUS GTIN: 199271646793
Pakkumised
1518,05 € +0,40 € | |||
1527,87 € −0,54 € | |||
1529,20 € +0,37 € | |||
1560,90 € | |||
1595,57 € +0,37 € | |||
1600,01 € +0,39 € | |||
1611,10 € +0,40 € | |||
1650,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QN005XUS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1518.05 |
| Max. hind | 2039.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-07 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib