Sülearvuti Lenovo ThinkBook 14 | TB 14 G9 R5-220 14in 16GB 512GB
Tootekood: 21V0004UMX GTIN: 199273315116
Pakkumised
893,89 € | |||
905,08 € | |||
912,50 € | |||
914,77 € −5,26 € | |||
934,11 € | |||
958,50 € | |||
889,85 € | |||
895,70 € −12,90 € | |||
927,70 € | |||
939,00 €* | |||
939,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21V0004UMX |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 889.85 |
| Max. hind | 1029.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-10 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib