Sülearvuti MSI Thin 15 B13UC-3423XPL i5-13420H 15.6" FHD 144Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD512 RTX 3050 4GB NoOS
Tootekood: B13UC-3423XPL GTIN: 4711377410915
Pakkumised
727,20 € +1,60 € | |||
763,20 € | |||
779,00 €* | |||
779,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B13UC-3423XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 727.20 |
| Max. hind | 779.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-16 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib