Kasutatud sülearvuti HP ProBook 630 G8 i5-1145G7 8GB 256GB-NVMe 13.3"FHD W11P Touchscreen
Tootekood: 2M025AV-FRB14
Pakkumised
365,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 2M025AV-FRB14 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Min. hind | 365.00 |
| Max. hind | 365.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib