Kasutatud sülearvuti Microsoft Surface Pro 9 i5-1245U 16GB 256GB 13" W11P (2880x1920) NVMe No Pen No KB Platinum
Tootekood: 2038B164
Pakkumised
1159,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 2038B164 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Min. hind | 1159.00 |
| Max. hind | 1159.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib