Sülearvuti HP Elitebook 6 G1i 16 U7-255U 16GB 512GB-SSD, 16" W11P WUXGA IR CAM
Tootekood: AD4B7ET#ABB
Pakkumised
1796,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD4B7ET#ABB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Min. hind | 1796.80 |
| Max. hind | 1796.80 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib