Sülearvuti Lenovo THINKBOOK 16 G8 Gen 8 IRL i5 13420H, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 16" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Sülearvuti Lenovo THINKBOOK 16 G8 Gen 8 IRL i5 13420H, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 16" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Tootekood: 21SH00KHMB
Pakkumised
1138,31 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SH00KHMB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1138.31 |
| Max. hind | 1138.31 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib