Kasutatud sülearvuti Lenovo IDEAPAD SLIM 3 15ABP8 Ryzen 7 5825U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 15.6" 1920 x 1080, Windows 11 Home, Blue, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo IDEAPAD SLIM 3 15ABP8 Ryzen 7 5825U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 15.6" 1920 x 1080, Windows 11 Home, Blue, NORDICS Keyboard
Tootekood: 82XM00VNMX
Pakkumised
495,90 € −55,10 € | |||
559,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82XM00VNMX |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 495.90 |
| Max. hind | 559.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib