Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 6 G1I 14" INTEL i5-120U, 16GB 5600MHz DDR5, 512GB M.2 , 1920x1200 WUXGA, Windows 11 Pro, NO Keyboard
Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 6 G1I 14" INTEL i5-120U, 16GB 5600MHz DDR5, 512GB M.2 , 1920x1200 WUXGA, Windows 11 Pro, NO Keyboard
Tootekood: B2RF1ESR#ABN
Pakkumised
1265,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B2RF1ESR#ABN |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 1265.00 |
| Max. hind | 1265.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib