Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 8 G1A 14" AMD AI Ryzen 5-230, 32GB 5600MHz DDR5, 256GB M.2, 1920x1200 WUXGA, Windows 11 Pro, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti HP ELITEBOOK 8 G1A 14" AMD AI Ryzen 5-230, 32GB 5600MHz DDR5, 256GB M.2, 1920x1200 WUXGA, Windows 11 Pro, NORDICS Keyboard
Tootekood: D20P5E8R#AK8
Pakkumised
1479,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D20P5E8R#AK8 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1479.00 |
| Max. hind | 1479.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib