Kasutatud sülearvuti Acer NITRO V 15 ANV15 52 57BB GAMING i5-13420H 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) 165Hz WIN11 NVIDIA RTX 5050 8192MB OSIDIAN BLACK
Kasutatud sülearvuti Acer NITRO V 15 ANV15 52 57BB GAMING i5-13420H 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) 165Hz WIN11 NVIDIA RTX 5050 8192MB OSIDIAN BLACK
Tootekood: ANV15-52-57BB
Pakkumised
1175,00 € +56,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ANV15-52-57BB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1175.00 |
| Max. hind | 1175.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib