Kasutatud sülearvuti Asus TUF FA506NC ES51 GAMING AMD Ryzen 5 7535HS 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) 144Hz WIN11 NVIDIA GTX 3050 4096MB GRAPHITE BLACK
Kasutatud sülearvuti Asus TUF FA506NC ES51 GAMING AMD Ryzen 5 7535HS 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) 144Hz WIN11 NVIDIA GTX 3050 4096MB GRAPHITE BLACK
Tootekood: FA506NC-ES51
Pakkumised
899,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FA506NC-ES51 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 899.00 |
| Max. hind | 899.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib