Kasutatud sülearvuti DELL Precision 3470 MOBILE WORKSTATION i7-1270P 256GB SSD, 32GB 14" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN 11 Pro NVIDIA T550 4096MB TITAN GRAY
Kasutatud sülearvuti DELL Precision 3470 MOBILE WORKSTATION i7-1270P 256GB SSD, 32GB 14" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN 11 Pro NVIDIA T550 4096MB TITAN GRAY
Tootekood: PREC3470-1
Pakkumised
925,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PREC3470-1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 925.00 |
| Max. hind | 925.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib