Kasutatud sülearvuti DELL Precision 7780 MOBILE WORKSTATION i9-13950HX 128GB SSD, 4GB 17.3" (1920x1080) WIN11 Pro NVIDIA RTX 5000 Ada 16384MB TITAN GRAY
Kasutatud sülearvuti DELL Precision 7780 MOBILE WORKSTATION i9-13950HX 128GB SSD, 4GB 17.3" (1920x1080) WIN11 Pro NVIDIA RTX 5000 Ada 16384MB TITAN GRAY
Tootekood: DELL-PRE7780-128GB
Pakkumised
5429,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DELL-PRE7780-128GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i9 |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 5429.00 |
| Max. hind | 5429.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib