Kasutatud sülearvuti DELL Pro 13 Plus AMD Ryzen 7 PRO 250 512GB SSD, 16GB 13.3" (1920x1200) WIN11 Pro PLATINUM SILVER 3 year on site warranty
Kasutatud sülearvuti DELL Pro 13 Plus AMD Ryzen 7 PRO 250 512GB SSD, 16GB 13.3" (1920x1200) WIN11 Pro PLATINUM SILVER 3 year on site warranty
Tootekood: PRO01902980029437A
Pakkumised
815,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PRO01902980029437A |
| Operatsioonisüsteem | Windows 7 Professional |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 815.00 |
| Max. hind | 815.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib