Kasutatud sülearvuti DELL Pro 14 Essential PV14255 Ryzen 5 220 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) IPS WIN11 Pro CARBON BLACK
Kasutatud sülearvuti DELL Pro 14 Essential PV14255 Ryzen 5 220 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) IPS WIN11 Pro CARBON BLACK
Tootekood: 386V4
Pakkumised
955,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 386V4 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 955.00 |
| Max. hind | 955.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib