Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 845 G11 Ryzen 7 PRO 8840U 512GB SSD, 32GB 14" WUXGA (1920x1200) WIN11 Pro SILVER
Tootekood: CW6T0U8#ABA
Pakkumised
1349,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CW6T0U8#ABA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 7 Professional |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1349.00 |
| Max. hind | 1349.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib