Kasutatud sülearvuti HP Laptop 17 CN4071 7 150U 512GB SSD, 16GB 17.3" (1920x1080) WIN11 SILVER
Tootekood: B9LQ4UA#ABA
Eripakkumised
Pakkumised
765,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B9LQ4UA#ABA |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 765.00 |
| Max. hind | 765.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib