Kasutatud sülearvuti HP Stream 14 DQ6011 Intel N150 128GB UFS 4GB 14" (1366x768) WIN 11 S NATURAL SILVER
Tootekood: B4HN6UA#ABA
Eripakkumised
Pakkumised
315,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B4HN6UA#ABA |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366 x 768) |
| Mälu maht | 8GB |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Min. hind | 315.00 |
| Max. hind | 315.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib