Kasutatud sülearvuti HP ZBook FIREFLY G11 MOBILE WORKSTATION 11th Gen AMD Ryzen 9 Pro 8945HS 512GB SSD, 32GB 14" WUXGA (1920x1200) WIN11 Pro NOUVELLE SILVER
Kasutatud sülearvuti HP ZBook FIREFLY G11 MOBILE WORKSTATION 11th Gen AMD Ryzen 9 Pro 8945HS 512GB SSD, 32GB 14" WUXGA (1920x1200) WIN11 Pro NOUVELLE SILVER
Tootekood: A6UJ4UT GTIN: 198415623294
Pakkumised
1256,60 € +3,05 € | |||
1262,35 € +1,06 € | |||
1265,86 € | |||
1271,00 € +9,71 € | |||
1323,15 € | |||
1324,48 € | |||
1333,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A6UJ4UT |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 9 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1256.60 |
| Max. hind | 1679.00 |
| Toode lisatud | 2026-02-19 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib