Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2026) (M5 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, INT) Silver
Tootekood: MDH74ZE GTIN: 195950687583
Pakkumised
1259,00 € | |||
1289,00 € | |||
1221,10 € | |||
1365,80 € | |||
1159,00 € | |||
1169,00 € | |||
1169,35 € | |||
1169,35 € | |||
1174,55 € −2,50 € | |||
1194,13 € | |||
1227,30 € | |||
1249,91 € | |||
1249,91 € +0,57 € | |||
1278,16 € | |||
1284,08 € +0,58 € | |||
1299,00 € | |||
1299,00 € | |||
1306,80 € | |||
1479,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDH74ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1159.00 |
| Max. hind | 1479.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-04 |





















Ole esimene, kes toodet kommenteerib