Sülearvuti Acer Aspire Go 15 (AG15-42P-R1VS) 15,6" Full-HD, IPS, Ryzen R7-5825U, 8GB RAM, 512GB SSD, Linux (eShell) DE Keyboard
Sülearvuti Acer Aspire Go 15 (AG15-42P-R1VS) 15,6" Full-HD, IPS, Ryzen R7-5825U, 8GB RAM, 512GB SSD, Linux (eShell) DE Keyboard
Tootekood: NX.J7XEV.001
Pakkumised
752,22 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.J7XEV.001 |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 752.22 |
| Max. hind | 752.22 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib