Sülearvuti Acer Swift Air 16 (SFA16-61M-R2T2) 16" WUXGA OLED, AMD Ryzen AI 5 330 (50 TOPS), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE Keyboard
Sülearvuti Acer Swift Air 16 (SFA16-61M-R2T2) 16" WUXGA OLED, AMD Ryzen AI 5 330 (50 TOPS), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE Keyboard
Tootekood: NX.DHXEG.003 GTIN: 4711474795212
Pakkumised
947,07 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.DHXEG.003 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 947.07 |
| Max. hind | 947.07 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib