Sülearvuti Asus Vivobook 16 X1607QA-MB055W - 16" WUXGA IPS, Qualcomm Snapdragon X X1-26-100, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Home DE Keyboard
Sülearvuti Asus Vivobook 16 X1607QA-MB055W - 16" WUXGA IPS, Qualcomm Snapdragon X X1-26-100, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Home DE Keyboard
Tootekood: 90NB15Z2-M00470 GTIN: 4711387879375
Pakkumised
832,46 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB15Z2-M00470 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 832.46 |
| Max. hind | 832.46 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib