Kasutatud sülearvuti HP 15-FC0037 Ryzen 5 7520U 256GB SSD, 8GB 15.6? (19201080) Windows 11 MOONLIGHT BLUE
Tootekood: 15-FC0037
Pakkumised
305,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 15-FC0037 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 305.00 |
| Max. hind | 305.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib