Sülearvuti HP 15-fd1156ng 15,6" FHD IPS, Intel 5 120U, 16GB RAM, 512GB SSD, FreeDOS DE Keyboard
Tootekood: C93NWEA#ABD
Pakkumised
660,51 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C93NWEA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 660.51 |
| Max. hind | 660.51 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib