Kasutatud sülearvuti HP 15-fd1156ng 15,6" FHD IPS, Intel 5 120U, 16GB RAM, 512GB SSD, FreeDOS DE Keyboard
Tootekood: C93NWEA#ABD
Pakkumised
639,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C93NWEA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 639.00 |
| Max. hind | 639.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib