Sülearvuti HP 17-cn3151ng 17,3" FHD IPS, Intel i5-1334U, 8GB RAM, 512GB SSD, FreeDOS DE Keyboard
Tootekood: CV6Z7EA#ABD
Pakkumised
603,21 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CV6Z7EA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 603.21 |
| Max. hind | 603.21 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib