Sülearvuti HP 17-cn4170ng 17,3" FHD IPS, Intel 7-150U, 16GB RAM, 512GB SSD, FreeDOS DE Keyboard
Tootekood: CV7A0EA#ABD
Pakkumised
832,46 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CV7A0EA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 832.46 |
| Max. hind | 832.46 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib