Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5430 i7-1265U 512GB SSD, 32GB 14" FHD (1920 x 1080) WIN11 Pro
Tootekood: LAT5430i732512R
Pakkumised
785,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT5430i732512R |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 785.00 |
| Max. hind | 785.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib