Kasutatud sülearvuti HP 17t CN300 i5-1334U 512GB SSD, 8GB 17.3" (1600x900) TOUCHSCREEN WIN11 Home NATURAL SILVER
Tootekood: 7P3Q0AV_CTO2
Pakkumised
805,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 7P3Q0AV_CTO2 |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 x 900) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 805.00 |
| Max. hind | 805.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib