Kasutatud sülearvuti HP 255 G10 Ryzen 3 7330U 256GB SSD, 4GB 15.6" (1920x1080) WIN11 Pro BLACK
Tootekood: B84P9UA#ABA
Pakkumised
469,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B84P9UA#ABA |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 6GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 469.00 |
| Max. hind | 469.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib