Sülearvuti HP Elitebook 8 G1i 14 U7-255U 16GB 512GB-SSD, 14" W11P WUXGA IR CAM
Tootekood: A37MLET#ABZ
Pakkumised
1929,48 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A37MLET#ABZ |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Min. hind | 1929.48 |
| Max. hind | 1929.48 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib