Sülearvuti HP OmniBook 5 16-af1155ng 16" WUXGA OLED, Intel Ultra 5 225U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE Keyboard
Tootekood: BZ8A2EA#ABD
Pakkumised
1061,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BZ8A2EA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1061.70 |
| Max. hind | 1061.70 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib