Sülearvuti HP OmniBook 5 Flip 14-fp0156ng 14,0" WUXGA IPS 300 Nits, Intel 5-120U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE Keyboard
Sülearvuti HP OmniBook 5 Flip 14-fp0156ng 14,0" WUXGA IPS 300 Nits, Intel 5-120U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE Keyboard
Tootekood: D3YC9EA#ABD
Pakkumised
947,07 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D3YC9EA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 947.07 |
| Max. hind | 947.07 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib