Sülearvuti HP Pro 400 G9 SFF D18KJES Intel i5-13500, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics 770, Windows 11 Pro
Tootekood: D18KJES#ABD GTIN: 199896119016
Pakkumised
890,89 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D18KJES#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 890.89 |
| Max. hind | 890.89 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib