Sülearvuti HP Pro Mini 400 G9 DM C5XR7ES Intel i5-12500T, 16GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics 770, Windows 11 Pro
Tootekood: C5XR7ES#ABD GTIN: 199485960173
Pakkumised
685,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C5XR7ES#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 685.00 |
| Max. hind | 685.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib