Kasutatud sülearvuti HP ProBook 430 G7 i5-10310U 8GB 512GB-NVMe 13.3"FHD W11P WLAN
Tootekood: 6YX14AV-ESB24
Pakkumised
439,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 6YX14AV-ESB24 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 439.00 |
| Max. hind | 439.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib