Sülearvuti Lenovo IdeaPad 5 Slim 83HL005BGE - 14" WUXGA OLED, Snapdragon X X1-26-100, 16GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 DE Keyboard
Sülearvuti Lenovo IdeaPad 5 Slim 83HL005BGE - 14" WUXGA OLED, Snapdragon X X1-26-100, 16GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 DE Keyboard
Tootekood: 83HL005BGE GTIN: 198156957214
Pakkumised
832,46 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83HL005BGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 832.46 |
| Max. hind | 832.46 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib