Sülearvuti Lenovo LOQ 83SC0061GE - 15.6" FHD , 144Hz, Intel i5 13450HX, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050, Windows 11 DE Keyboard
Sülearvuti Lenovo LOQ 83SC0061GE - 15.6" FHD , 144Hz, Intel i5 13450HX, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050, Windows 11 DE Keyboard
Tootekood: 83SC0061GE GTIN: 199273660940
Pakkumised
1176,33 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83SC0061GE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1176.33 |
| Max. hind | 1176.33 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib