Sülearvuti Lenovo Thinkbook 14 G8 Gen 8 i5-13420H 16GB 512GB 14"WUXGA W11P WLAN , Smartcard
Tootekood: 21SG00F3MH
Pakkumised
1022,38 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SG00F3MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Min. hind | 1022.38 |
| Max. hind | 1022.38 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib