Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD X12 DETACHABLE G1 Gen 1 i7 1160G7, 16GB, 256GB SSD, NVMe M.2, 12.3" 1920 x 1280, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD X12 DETACHABLE G1 Gen 1 i7 1160G7, 16GB, 256GB SSD, NVMe M.2, 12.3" 1920 x 1280, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Tootekood: 20UW007RMX
Eripakkumised
Pakkumised
1065,00 € | |||
1108,38 € −109,62 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20UW007RMX |
| Ekraani suurus | 10" - 12,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1065.00 |
| Max. hind | 1108.38 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib